Susitikime mokykloje

Tai paskaita apie vaizduotę, jos vaidmenį mažų ir didelių žmonių pasaulyje. Paskaitos tikslas – supažindinti su Sigute Ach ir jos kūryba, sudominti knyga, suvokti kūrybiškumo ištakas kiekviename iš mūsų.

Pagrindinė tema – vaizduotės lavinimas ir skaitymo nauda. Demonstruojamas filmas apie akvarelės improvizaciją (trukmė 12 min.), pasakojama apie kūrybinį kelią, leidyklą „Nieko rimto“ ir atsakoma į auditorijos klausimus. Kiekvieną kartą tai vis kitoks susitikimas, nes tai labai priklauso nuo auditorijos.

Galima temą suderinti su kviečiančiosios pusės aktualijomis.

Susitikimo metu Sigutė Ach sukuria kiekvienai klasei po piešinį-aplikaciją, įtraukdama į vaizduotės žaidimą auditoriją. Autorės piešiniai – dovana kviečiančiajai pusei.

Susisiekime

Sigutė Ach

Sigutė Ach

+370 698 70 153

sigute.ach@gmail.com
dog

Svarbi informacija

Dalyvių skaičių nustato kviečiančioji pusė, tačiau reiktų turėti omeny, kad pradinių klasių moksleiviai yra daug dėmesingesni, kai jų nedaug (rekomenduojame kviesti vieną–dvi klases)

Trukmė: iki 2 val.

Tinkama erdvė: renginių salė ar kita kviečiančiosios pusės pasiūlyta erdvė, pvz., aktų  salė ar pan.

Dalyviai turėtų būti truputį informuoti, su kuo jie susitiks, būti pasirengę užduoti klausimus ir išklausyti atsakymų.

Taip pat būtų nuostabu, jei vaikai būtų pamokyti, kaip reikia prašyti autografo (visiškai netinka jų rankytės ar išplėšti sąsiuvinių lapai). Galima iš anksto pasirūpinti užrašų knygele, kuri skirta tik autografams arba įsigyti skirtuką, atviruką su Sigutės Ach (o ne kito autoriaus) piešiniu. Visų puikiausia, žinoma, – knyga, kurią Sigutė Ach yra iliustravusi, taigi, reikėtų pamokyti vaikus atkreipti dėmesį į tai, kas yra autorius ir kas iliustravo knygą, kurią jie įsigyja.

Kaina: nuo 200 € (skaičiuojamos papildomos transporto išlaidos).

Užimtumo kalendorius

Susisiekite

Susisiekite