Apie „Menų valtis“

„Menų valtys“ – taip 2009 m. pavadinau savo atviras dirbtuves. Norėjosi būti linksmu vėju, pučiančiu į norinčių kurti bures, drąsinančiu, stiprinančiu. Erdve, kur didelis ir mažas rastų būdą atskleisti pačią gražiausią žmogui duotą dovaną – gebėjimą kurti. Per septynerius metus sukūriau daug kūrybos pamokėlių ir paskaitų vaikams, jaunuoliams, senjorams... Išties kūrybai amžius nesvarbus – kaip ir meilei. Su teptuku rankoje vėl galime pasijausti lygūs atradimo, nuoširdumo akivaizdoje.

Šio stebuklingo jausmo – atvertų kūrybinių galių – įkvėpta mielai dalinuosi savais būdais kurti.

Nemokate piešti? Susitikime. Žodžiai „nemoku piešti“ – labai gera pradžia.

Mano dirbtuvės „Menų valtys“ šiuo metu keliauja po Lietuvą. Susisiekite su manim ir aš atvyksiu į Jūsų miesto biblioteką, mokyklą ar kultūros centrą.

Po Lietuvą keliauja ir kelios mano darbų parodos, jei norite jas eksponuoti – susisiekite.

Sigutė Ach

Platesnė informacija ir registracija:

El. p. menuvaltys@gmail.com
Tel. nr. 8 646 19944
Adresas: Dūmų g. 3a, LT-11119, Vilnius

 

Rėmimas

 

Jūsų parama – 2 % gyventojų pajamų mokesčio (GPM) ir 2016 metais padėjo įgyvendinti kultūrinius, edukacinius projektus, kuriuose dalyvavo Lietuvos viešosios bibliotekos, švietimo centrai, reabilitacinės įstaigos.

Jūsų dėka 2016 metais, mokyklose vykstančiuose seminaruose sukurta galimybė nemokamai įtraukti socialiai remtinus, neišgalinčius sumokėti už renginį vaikus. Taip pat po Lietuvos bibliotekas keliavo jau keturios Sigutės Ach autorinių darbų parodos: „Sparnuotai ir nerimtai“, „Maži, dideli, nerimti“, „Vaikų kambarys“ bei „Spalvotos nuotaikos. Pažirusios ant dirbtuvių stalo“, kurias galėjo pamatyti daug žmonių miestuose ir miesteliuose. Nemokamais seminarais džiaugėsi Valkininkų bendruomenė, Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka, Pakalniškių kaimo viešoji biblioteka, Plungės „Saulės“ gimnazija, Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, Kauno „Erudito“ licėjus.

Labai džiaugsimės, jei ir šiais metais prisidėsite prie prasmingos veiklos sklaidos Lietuvoje.:)

Jums tereikia žinoti keletą dalykų:


Jūsų dėka 2015 metais mokyklose vykstančiuose seminaruose sukurta galimybė nemokamai pakviesti socialiai remtinus, neišgalinčius sumokėti už renginį vaikus. Taip pat po Lietuvos bibliotekas keliavo jau trys Sigutės Ach autorinių darbų parodos: „Sparnuotai ir nerimtai“, „Maži, dideli, nerimti“ bei „Spalvotos nuotaikos. Pažirusios ant dirbtuvių stalo“, kurias galėjo pamatyti daug žmonių miestuose ir miesteliuose. Nemokamais seminarais džiaugėsi Kauno Vaidos Tumėnienės vaikų reabilitacijos centro mokykla, Simono Daukanto vidurinės mokyklos Informacijos ir kultūros centras, Elektrėnų savivaldybės švietimo paslaugų centras bei Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka.

Labai džiaugsimės, jei ir šiais metais prisidėsite prie prasmingos veiklos sklaidos Lietuvoje!

Jums tereikia žinoti keletą dalykų:

 

Būna pasitaiko, kad kyla klausimų. Atsakymus rasite čia...