Apie „Menų valtis“

„Menų valtys“ – taip 2009 m. pavadinau savo atviras dirbtuves. Norėjosi būti linksmu vėju, pučiančiu į norinčių kurti bures, drąsinančiu, stiprinančiu. Erdve, kur didelis ir mažas rastų būdą atskleisti pačią gražiausią žmogui duotą dovaną – gebėjimą kurti. Per septynerius metus sukūriau daug kūrybos pamokėlių ir paskaitų vaikams, jaunuoliams, senjorams... Išties kūrybai amžius nesvarbus – kaip ir meilei. Su teptuku rankoje vėl galime pasijausti lygūs atradimo, nuoširdumo akivaizdoje.

Šio stebuklingo jausmo – atvertų kūrybinių galių – įkvėpta mielai dalinuosi savais būdais kurti.

Nemokate piešti? Susitikime. Žodžiai „nemoku piešti“ – labai gera pradžia.

Mano dirbtuvės „Menų valtys“ šiuo metu keliauja po Lietuvą. Susisiekite su manim ir aš atvyksiu į Jūsų miesto biblioteką, mokyklą ar kultūros centrą.

Po Lietuvą keliauja ir kelios mano darbų parodos, jei norite jas eksponuoti – susisiekite.

Sigutė Ach

Platesnė informacija ir registracija:

Sigutė Ach
El. p. sigute.ach@gmail.com
Tel. nr. +370 680 33206
Adresas: Dūmų g. 3a, LT-11119, Vilnius

 

Rėmimas

 
 

Jeigu Jūs, kaip ir mes, esate už kūrybiškumą, vaizduotę, jei esate meno gerbėjai, galite prisidėti prie kilnaus tikslo. VŠĮ „Menų valtys“ gyvuoja tam, kad mažiems ir dideliems suteiktų galimybę prisiliesti prie meno, išlaisvinti savo vaizduotę ir nuveikti šį tą gražaus.

Jūsų parama – 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio (GPM) ir 2020 metais padėjo įgyvendinti kultūrinius, edukacinius projektus, kuriuose dalyvavo Lietuvos viešosios bibliotekos, švietimo centrai, reabilitacinės įstaigos.

Jūsų dėka 2020 metais vykstančiuose seminaruose sukurta galimybė nemokamai įtraukti socialiai remtinus, neišgalinčius sumokėti už renginį vaikus. 

Sakome AČIŪ ir tikimės, kad nepamiršite mūsų ir šiemet. O galbūt tai bus pirmas kartas, kai skirsite paramą mums?:) Jums tereikia žinoti keletą dalykų:

Oficialioji  dalis:

VŠĮ „Menų valtys“ galite skirti iki 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Deklaraciją reikia pateikti iki 2022 m. gegužės 2 d. Prašymo formoje FR0512 v.4 užpildykite šiuos laukelius: 

•  1 Amens kodas
•  2 Telefonas
  3V Vardas
  3P Pavardė 
•  4 Adresas 
•  5 Mokestinis laikotarpis – įrašykite 2022  
•  6S – pažymėkite „X“ 
•  E1 Gavėjo tipas – įrašykite „2“ 
•  E2 Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 302302922 
•  E3 – Nepildomas 
•  E4 Mokesčio dalies dydis – iki 1,2 % 
•  E5 Jei norite „Menų valtims“ paramą skirti ne vienerius metus, įrašykite pasirinktus metus.

 

O kai jau būsite įveikę visus formalumus, brūkšelėkite mums laišką info@niekorimto.lt ir praneškite apie savo gerumą, kad galėtume Jums padėkoti!

Dėkojame ir siunčiame sparnuotus linkėjimus!

Būna pasitaiko, kad kyla klausimų. Atsakymus rasite čia...