Dekoravimas ir kita

1 tema: „Medžio dekoravimas akriliniais dažais“

Pamokoje išmoksim keletą būdų dekoruoti medinius rėmelius akriliniais dažais. Kiekvienam dalyviui numatyti 3 nedideli rėmeliai. Tapyti akriliniais dažais mokysimės ant kartono lakštelių. Tai labai malonus kūrybinis užsiėmimas. Vėliau, įgavę įgūdžių, keliais skirtingais būdais dekoruosim tris rėmelius. Dalyviai turi į šį užsiėmimą atsinešti medinį daiktą, kurį galima (ir negaila) nudažyti – tai gali būti didelis šaukštas, dėžutė ar medinis žaislas. Svarbu, kad jie būtų nedažyti ir neištepti riebalais ar vašku. Tą daiktą dekoruosim ir jis taps dekoratyviniu (jei tai bus šaukštas, gaminimui jis nebetiks). Dirbti su akriliniais dažais malonu ir paprasta. Naudosime profesionalius akrilinius dažus tapybai, jie bekvapiai, gražių, ryškių spalvų. 

2 tema: „Kaip iš nieko padaryti kažką“

Pamokoje iš įvairiausių floristinių, tekstilinių ir dailės priemonių gaminsime nesudėtingus dirbinius, kuriuos vėliau galima būtų pagaminti su vaikais mokyklose, dailės būreliuose. Naudosime juvelyrines replytes, karštus klijus, karoliukus, foliją. Kanceliariniais peiliukais pjaustysim kartono lakštus, siūsim knygučių puslapius.

Gaminiai: 

  • Mini užrašų knygutė dekoruotu viršeliu.
  • Pelėdžiukė vielinėmis kojelėmis.
  • Viskas iš vielučių: Sapnų gaudyklė, vielutės ir karoliukų kompozicija – kalėdinė dekoracija „Mini sodas“, Vielinis žmogelis (parengiamoji dalis lėlei, tinkama vaikams)
  • Dirbinius galima sugalvoti ir kitokius, pavyzdžiui, jei reikia kačiuko, darysim kačiuką, medžiagas galima pasirinkti.

Susisiekime

Sigutė Ach

Sigutė Ach

+370 698 70 153

sigute.ach@gmail.com
dog

Svarbi informacija

Visos reikalingos medžiagos ir įrankiai yra įskaičiuoti į kainą. Juos atsiveža Sigutė.

Tai laisvai planuojamos programos, aptariamos pagal konkrečius grupės poreikius.

Trukmė: kiekvienam pasirinktam gaminiui nuo 2val.

Dalyvių skaičius: iki 20.

Kaina:  nuo 10 € žmogui (skaičiuojamos papildomos transporto išlaidos).

Užimtumo kalendorius

Susisiekite

Susisiekite