Antrasis kūrybos albumas „Balta ir spalvota“

 Sigutei Ach balta spalva – lygiavertė visoms kitoms. Nes ji tokia skaidri, daug žadanti, paruošianti tam, kas bus po jos... Priešais padėtas tuščias popieriaus lapas (kartais jis ir nebūna akinamai baltas) yra galimybių laukas, erdvė vaizduotei ir visiška nežinomybė. Nežinia, kur pasuks teptukas, kokia spalva įsigers į baltą. Tokiame baltos ir kitų spalvų susitikime gimė ir šis albumas. Tegul jis būna palydovu kiekvienam, kuriam balta – irgi spalva ir kiekvienam, kuriam spalvų gyvenime reikia.

Kas įkvepia dailininkę Sigutę Ach? Kaip atsirado sparnuotos karvytės? Ką reiškia laiptai į dangų, tiltai per jūras ir žvėreliai žmonių akimis? Kiek drąsos reikia, kad tai, kas balta, taptų spalvota? Šis akvarelių, grafikos darbų ir žaismingų įkvėpimų pilnas albumas skiriamas visiems, siekiantiems kurti, ieškoti, džiaugtis ir matyti pasaulyje daugiau grožio, gėrio ir stebuklų.

Sigutė Ach savo naująjį albumą planuoja pristatyti visoje Lietuvoje. Artimiausias viešas pristatymas – Vilniaus knygų mugėje vasario 25 d. Daugiau informacijos – jau greitai.

Jei norite pasikviesti Sigutę Ach pristatyti albumą savo erdvėse, rašykite darbas@niekorimto.lt.