Ikimokyklinukams ir pradinukams

Įsivaizdavimo žaidimas „Spalvoti vardai“

Tai pamokėlė-žaidimas, kurios metu pasitelkiama vaizduotė, sekamos pasakos ir įsivaizduojami jų veikėjai. Susitikimo tikslas – supažindinti dalyvius su Sigute Ach, prisiliesti prie lakios vaizduotės kaip prie instrumento, leidžiančio kurti ne tik piešinį, bet ir visą gyvenimą.

Susitikimo metu Sigutė Ach sukuria tris arba keturis didelius piešinius-aplikacijas, įtraukdama į vaizduotės žaidimą pamokėlės dalyvius. Autorės piešiniai – dovana kviečiančiajai pusei.

Programa sukurta norint paįvairinti paprastą Sigutės Ach susitikimą su auditorija, dar nepasiruošusia dalyvauti praktiniame užsiėmime. Ji skirta priešmokyklinukams bei pirmokams–antrokams.

Sigutė Ach kalbasi su vaikais, tarsi sektų pasaką. Pamažu vis labiau suaktyvinama vaizduotė. Vaikai mokomi aptikti šį instrumentą savy ir juo manipuliuoti. Paliečiama ir ekranų tema – Sigutė papasakoja, kaip saugiai stebėti televizoriaus ir kompiuterio transliuojamą informaciją.

Vėliau žaidžiamas vaizduotės žaidimas: dailininkė demonstruoja abstrakčią aplikaciją ir su vaikų pagalba sukuria keletą autorinių darbų, kuriuos padovanoja dalyvių klasėms/grupėms.

Susisiekime

Silvija Smolskaitė

Silvija Smolskaitė

+37064619944

info@siguteach.lt
dog

Svarbi informacija

Dalyvių skaičius: viena arba dvi grupės/klasės.

Trukmė: iki 1 val. (priklauso nuo auditorijos dėmesingumo)

Tinkama erdvė: patalpa, skirta susitikimams su pradinukų/ikimokyklinukų auditorija.

Kaina: 130 € (jei užsiėmimas rengiamas ne Vilniuje, papildomai skaičiuojamos transporto išlaidos).
Mokytojų dėmesiui! Į bet kurį seminarą nemokamai priimami socialiai remtini vaikai.
Registruojame grupes ir į vakarinius užsiėmimus nuo 17 val., tačiau vakariniams užsiėmimams kaina dvigubėja.
Seminarai nerengiami savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Papildomi renginiai:

Kviečiančios pusės pageidavimu gali būti organizuota labai nedidelė leidyklos „Nieko rimto“ leidinių mugė. Tokiu atveju vaikus reikėtų iš anksto įspėti apie tai, kad tėveliai juos aprūpintų lėšomis, ir numatyti tvarką, kuria vaikučiai tas prekes įsigys.

Užimtumo kalendorius

Susisiekite

Susisiekite