Lėlių dirbtuvėlės

Lėlė – tai visų pirma pokalbis su savimi. Vėliau tai – modeliavimas, atradimas ir kūrybos džiaugsmas. 

Šie praktiniai užsiėmimai – tiems, kas mėgsta rankdarbius ir turi įgūdžių. Arba labai labai nori pabandyti ir nenusimins, jei pirma lėlytė bus šiek tiek susivėlus


1 tema: „10-12cm lėlytė” arba „Galinti papuošti“ 

Per 3valandas sukuriama mini lėlytė su polimerinio lėlių porceliano veidu. Pirmąją valandą lankstomas karkasėlis, antrąją valandą karkasėlis storinamas porolono juostelėmis ir siūliukais, pritvirtinamas veidelis. Trečiąją valandą lėlytė aprengiama, jai sukuriama šukuosena, o gal skrybėlaitė.

Tai dailus rankdarbis, reikalaujantis nedidelių nagingumo įgūdžių, o rezultatas – labai graži mergaičiukė, kuri gali jaukiai įsitaisyti net ant švarkelio atlapo.

 
2 tema: „20-22cm plastiška lėlė” arba „Galinti ir sėdėti, ir stovėti, ir šokti”

Tai 6-8 val.trukmės užsiėmimas, tikras nuotykis, pilnas smagių atradimų. pasigaminsime po vieną maždaug 20 cm aukščio karkasinę lėlę, kurios veidelį lipdysime iš polimerinio lėlių porceliano, skirto lėlių veidams. Taip pat siųsime rūbą lėlei. Gal net sukursime jos biografiją.

Pradžioje iš vielos lankstysime lėlės karkasą, vėliau jį storinsim porolono juostelėmis ir siūlais. Tuomet lipdysime lėlės veidą, plaštakas, pėdas(nebūtinai, jei siūsime batus) arba naudosime Sigutės pagamintus. Vėliau seks šukuosenos formavimas, rūbo modeliavimas ir siuvimas, aksesuarų kūrimas. Kol ši poniutė apsirengia, nejuntamai prabėga diena. Tad reikia iš anksto pasirūpinti, kur papietausime dienos vidury.  

Susisiekime

Sigutė Ach

Sigutė Ach

+370 698 70 153

sigute.ach@gmail.com
dog

Svarbi informacija

Visos reikalingos medžiagos ir įrankiai yra įskaičiuoti į kainą. Juos atsiveža Sigutė, bet būtų labai gerai atsinešti 1l.tūrio( ne daugiau) maišelį, pilną įdomių audinio atraižėlių (labai tinka atkirptos jau nebereikalingų rūbų dalys, audinių likučiai nuo siuvinių), dėželę sagučių, grandinėlių, smulkių tekstilei skirtų aksesuarų, galanterijos detalių - visko, ką metų metus laikome nedidelėse adatų ir sagų dėželėse.

Trukmė: nuo 3val.

Dalyvių skaičius: iki 15.

Kaina:  Maža lėlė (10-12cm) - nuo 40 € dalyviui, didelė lėlė (20-22cm) – nuo 60 € žmogui (skaičiuojamos papildomos transporto išlaidos).

Užimtumo kalendorius

Susisiekite

Susisiekite