Akvarelinis palinkėjimas TAPTI

„Spalva ir vaizduotė“ – tai autorinė Sigutės Ach programa, kurią menininkė dėsto jau daugiau nei penkiolika metų. Čia kiekvienas dalyvis turi progą apsilankyti romantiškame Sigutės pasaulyje ir iš jo parsinešti įkvėpimo, lengvumo. O gal atrasti lig šiol nepastebėtus savo talentus.

Pati Sigutė Ach savo seminarus vadina vaizduotės lavinimo ir turiningo bendravimo pamokomis, padedančiomis kiekvienam norinčiam surasti kelią į savo įdomų, kūrybingą ir pilnavertį gyvenimą.

Kaip vyksta užsiėmimas?

Užsiėmimas prasideda pokalbiu apie vaizduotę. Apie jos jėgą kurti ne tik paveikslus, bet visą Gyvenimą. Demonstruojamas 12 min. filmukas apie vaizduotę ir kūrybą.

Vėliau dalyviai su Sigute Ach lieja mažas akvarelines miniatiūras. 5-10vnt. kiekvienas dalyvis.

Antroje užsiėmimo dalyje, po pertraukos, stebėdami savo sukurtas akvarelines miniatiūras dalyviai kuria „Žodžių tiltus“ – aprašo savo kūrinėlius, sukurdami nepakartojamus akvarelinių ekspromtų pavadinimus. Taip gimsta unikalūs darbeliai, liudijantys neišsemiamą žmogaus vaizduotės potencialą.

Tai į labai gražią šventę pavirstantis užsiėmimas, kurio metu jauni žmonės turi galimybę prisiliesti prie stebuklingosios savo asmenybės pusės, atsiverti svajonėms ir drąsiau žvelgti spalvotų įvykių link.

Sigutės Ach pamokose daugelis pasisemia įkvėpimo kurti nebūtinai paveikslėlį, dažniau save ir savo gyvenimą.

Pasakoja Sigutė Ach...

Ant mažo akvarelinio popieriaus lapelio (geriausia jų pasiruošti daugiau) išliekite vandeniu mažą balutę. Drėgną lopinėlį. Tada įmerkite teptuką, tik patį galiuką, į akvarelę ir braukite ant šlapios vietos popieriuje.

Spalva liejasi? Puiku, pabandykite ir kitą spalvą. Na štai, tegu džiūsta. O dabar imkite kitą popierėlį, dar kitą, ir dar. 

Kai dėmelės išdžiūsta, apžiūrėkite tarsi stebėtumėte debesis danguje ar šešėlius. Jei nieko nematote, gal per arti žiūrite? Ištieskite ranką, pažiūrėkite ilgiau. Mat vaizdus pamatyti reikia įprasti.

Gyvenime dažniausiai privalome būti logiški ir punktualūs. Protingi. Atsakingi. Tai gerai. Tik kartais reikia būti užsisvajojusiems. Šiek tiek išplaukusiems. Poetiškiems. Susižavėjusiems. Jei jaučiate, kad dėmelė jums labai graži, o aplinkui daiktai ir vaizdai tapo dailesni – judate teisinga kryptimi. Suraskite žodžius, kurie dėmelę pakomentuotų – į ką panašus nulietas debesėlis? Vieno žodžio negana, reikia nors trijų, kad būtų nutiestas “žodžių tiltas”. Tai jungtis tarp patyrimo ir įsisąmoninimo.

Jūs – stebuklas ir paslaptis. Kiekvienas iš jūsų – unikalus, nepakartojamas kūrėjas. Nebūtinai paveikslų. Užtenka kurti meilę, gerus darbus, geras mintis. Jas įsisąmoninę, imsite kurti pasaulį. Tikiuos, su dar daugiau Gerumo.

Susisiekime

Sigutė Ach

Sigutė Ach

+370 698 70 153

sigute.ach@gmail.com
dog

Svarbi informacija

Tai paskaita ir praktinis užsiėmimas

Dalyvių skaičius: 20–25 dalyviai

Priemonės: Visas priemones atsiveža Sigutė Ach, jos įeina į kainą.

Trukmė: 2 ak.val. Su pertrauka. Pageidautina derinti su pamoku laiku, kad mokiniai galėtų išeiti į pertrauką drauge su kitomis klasėmis.

Tinkama erdvė: klasė su stalais.

Reikalinga įranga: multimedija, ekranas, garso aparatūra, kriauklė vandeniui semti/išpilti.

Kaina: nuo 10 € dalyviui (skaičiuojamos papildomos transporto išlaidos). VšĮ “Menų valtys” išrašo sąskaitas faktūras.

Nemokamai:  Į bet kurį seminarą nemokamai priimami socialiai remtini vaikai.

Kitus seminarus galima rinktis iš suaugusiems skirtų.

Užimtumo kalendorius

Susisiekite

Susisiekite