Akvarelinės popietės

Užsiėmimas prasideda pokalbiu apie vaizduotę. Apie jos jėgą kurti ne tik paveikslus, bet visą Gyvenimą. Demonstruojamas 12 min. filmukas apie vaizduotę ir kūrybą.

Vėliau dalyviai su Sigute Ach lieja mažas akvarelines improvizacijas.

Antroje užsiėmimo dalyje, po pertraukos, stebėdami savo sukurtas akvarelines miniatiūras dalyviai kuria „Žodžių tiltus“ – aprašo savo kūrinėlius, sukurdami nepakartojamus akvarelinių ekspromtų pavadinimus. Taip gimsta unikalūs darbeliai, liudijantys neišsemiamą žmogaus vaizduotės potencialą.

Kiekvienas dalyvis ant vieno iš savo darbelių gauna Sigutės Ach sugalvotą tik jam skirtą pavadinimą ir autorės autografą.

Tai į labai gražią šventę pavirstantis užsiėmimas, kurio metu jauni žmonės turi galimybę prisiliesti prie stebuklingosios savo asmenybės pusės, atsiverti svajonėms ir drąsiau žvelgti spalvotų įvykių link.

Tuo pačiu tai drauge su šeimos nariais patiriamas kūrybos džiaugsmas – suartinantis, įnešantis naujų bendrų potyrių, padedantis kūrybiškai žvelgti ne tik į piešinėlį, bet ir į bendravimą.

„Spalva ir vaizduotė“ – tai autorinė Sigutės Ach programa, kurią menininkė dėsto jau daugiau nei penkiolika metų. Čia kiekvienas dalyvis turi progą apsilankyti romantiškame Sigutės pasaulyje ir iš jo parsinešti įkvėpimo, lengvumo. O gal atrasti lig šiol nepastebėtus savo talentus.

Pati Sigutė Ach savo seminarus vadina vaizduotės lavinimo ir turiningo bendravimo pamokomis, padedančiomis kiekvienam norinčiam surasti kelią į savo įdomų, kūrybingą ir pilnavertį gyvenimą.

Kaip vyksta užsiėmimas? Pasakoja Sigutė Ach...

Ant mažo akvarelinio popieriaus lapelio (geriausia jų pasiruošti daugiau) išliekite vandeniu mažą balutę. Drėgną lopinėlį. Tada įmerkite teptuką, tik patį galiuką, į akvarelę ir braukite ant šlapios vietos popieriuje.

Spalva liejasi? Puiku, pabandykite ir kitą spalvą. Na štai, tegu džiūsta. O dabar imkite kitą popierėlį, dar kitą, ir dar.

Kai dėmelės išdžiūsta, apžiūrėkite tarsi stebėtumėte debesis danguje ar šešėlius. Jei nieko nematote, gal per arti žiūrite? Ištieskite ranką, pažiūrėkite ilgiau. Mat vaizdus pamatyti reikia įprasti.

Gyvenime dažniausiai privalome būti logiški ir punktualūs. Protingi. Atsakingi. Tai gerai. Tik kartais reikia būti užsisvajojusiems. Šiek tiek išplaukusiems. Poetiškiems. Susižavėjusiems. Jei jaučiate, kad dėmelė jums labai graži, o aplinkui daiktai ir vaizdai tapo dailesni – judate teisinga kryptimi.

Jūs – stebuklas ir paslaptis. Kiekvienas iš jūsų – unikalus, nepakartojamas kūrėjas. Nebūtinai paveikslų. Užtenka kurti meilę, gerus darbus, geras mintis. Ir sukursite pasaulį. Su dar daugiau Gerumo.

Susisiekime

Indrė Liubinaitė

Indrė Liubinaitė

+370 608 45535

darbas@niekorimto.lt
dog

Svarbi informacija

Tai jauki popietė su teptuku rankoje. Prasmingas, lavinantis vaizduotę pobūvis, suartinantis šeimos narius.

Dalyvių skaičius: 20–25 dalyviai.

Dalyvių amžius: nuo 7 metų, būtina dalyvauti su šeimos nariais, iš kurių bent vienas – pilnametis.

Priemonės: Visas priemones atsiveža Sigutė Ach, jos įeina į kainą.

Trukmė: apie 2 val. be pertraukos

Tinkama erdvė: patalpa, skirta dirbti prie stalų.

Reikalinga įranga: multimedija, ekranas, garso aparatūra, kriauklė vandeniui semti/išpilti.

Kaina:  8 € žmogui (jei užsiėmimas rengiamas ne Vilniuje, papildomai skaičiuojamos transporto išlaidos).

Nemokamai:  Į bet kurį seminarą nemokamai priimami socialiai remtini vaikai.

Laikas: Užsiėmimų laikas derinamas mažiausiai prieš mėnesį. Registruojame grupes ir į vakarinius užsiėmimus nuo 17 val., tačiau vakariniams užsiėmimams kaina dvigubėja.

Seminarai nerengiami savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Užimtumo kalendorius

Susisiekite

Susisiekite