Kūrybos pamokos

Vaizduotė – galingas instrumentas, kiekvienam iš mūsų duotas... Kam? O ar tikrai žinome, kam duotas protas? Arba imuninė sistema. Intuicija? Vaizduotė mažų mažiausiai gali padėti atsakyti į klausimą „Ką veikti?“, o gal jos pasiūlymai bus įdomesni už žydruosius ekranus ar picerijų staliukus. Kas žino? Tiesiog pabandykite įsivaizduoti.

Vaizduotei lavinti, knygai ir jos menui pažinti, kurti ir lavintis – visam tam ir skirti Sigutės Ach vedamos kūrybos pamokos, kuriose kuriose dalyvauti kviečiami paties įvairiausio amžiaus žmonės. Svarbiausia – noras prisiliesti prie meno.

Šiuo metu kūrybinėse Sigutės Ach dirbtuvėse Dūmų 3A, Vilniuje paskaitos ir seminarai nebus rengiami, tačiau galime suderinti viešnagę Jūsų mokykloje, bibliotekoje ar kitoje erdvėje. Minimalus praktiniame užsiėmime dalyvaujančių vaikų ar suaugusiųjų skaičius – 20, maksimalus – 25. Organizuojant susitikimus su dailininke Sigute Ach be praktinio užsiėmimo, dalyvių skaičius neribojamas.

Auditorija gali būti įvairaus amžiaus: darželinukai, bet kokių klasių moksleiviai, mokytojai, auklėtojai ar senjorai. Vienintelis pageidavimas iš autorės pusės – nemaišyti amžiaus grupių, bet šis prašymas negalioja šeimoms.

Apie vieną susitikimų galite paskaityti čia.

Organizuojami seminarai