Laiškas knygai

„Laiškas knygai“ – tai autorinė Sigutės Ach programa, gimusi dėstant pamoką „Knygos kelias“. Programa skirta ikimokyklinukams.

Pirmoje pamokėlės dalyje pagal auditorijos supratimo galimybes aptariami knygelės konstrukcijos elementai ir leidinio spausdinimo etapai. Nagrinėjama vaizduotės, teksto sukūrimo tema. Užsiėmimo metu žaidžiamas žodžių pasirinkimo žaidimas.

Antroje pamokos dalyje gaminama bendra knygelė, kurios tema „Laiškas knygai“. Iš atskirų vaikų sukurtų puslapių Sigutė sukonstruoja knygą, dar kartą pademonstruodama visas jos dalis – viršelį, nugarėlę, priešlapius. Knyga lieka klasėje ir vaikai iš eilės ją gali pildyti kaip bendrą kūrinį, rašydami laišką knygai. Į užsiėmimą dalyviai turėtų atsinešti savo pieštukus.

„Knyga – plazdantis puslapiais paukštis, kiekvienas gali išmokti jo kalbą. Ir jis taps durimis į PASAULIUS, į stebuklus, išmokys mylėti, taps draugu.

Kada gimsta knyga ir kur? Kas šnibžda žodžius rašytojams, niūniuoja muziką kompozitoriams... Kokio dydžio mašina atspausdina knygą ir kokio dydžio ji būna, kol dar jos nesusiuvo? Kuo piešia spaustuvėje mašinos? Taškais? Ateikit, ir aš jums parodysiu juos per žiūronėlius... Ateikit, ir mes prisijaukinsime šnarančius puslapius“, – kviečia Sigutė Ach.

Susisiekime

Sigutė Ach

Sigutė Ach

+370 698 70 153

sigute.ach@gmail.com
dog

Svarbi informacija

Tai dviejų dalių pamokėlė ikimokyklinukams.

Dalyvių skaičius: 20–25

Priemonės: Visas priemones atsiveža autorė, jos įeina į kainą.

Trukmė: 2 akademinės valandos (dvi pamokos su pertrauka).

Tinkama erdvė: patalpa, skirta dirbti kaitaliojant vietą: ir prie stalų, ir ant kilimo, susėdus ratu. 

Kaina: nuo 10 € dalyviui (skaičiuojamos papildomos transporto išlaidos). VšĮ „Menų valtys“ išrašo sąskaitas faktūras.

Nemokamai: Į bet kurį seminarą nemokamai priimami socialiai remtini vaikai.

Dovanėlės: Sigutė vaikams padovanoja po vieną jau retenybe tapusį atviruką ar reprodukciją.

Užimtumo kalendorius

Susisiekite

Susisiekite