Darbo knygos 2018

10 000 žingsnių Vilniuje

10 000 žingsnių Vilniuje

Darbo knyga su juostele ir gumele.

10 000 žingsnelių, o gal ir daugiau žengsite šios darbo knygos puslapiais. Jus lydės nerimtai rimti dailininkės Sigutės Ach grafiniai Vilniaus senamiesčio vaizdai bei gatvių ir gatvelių žemėlapiai. Knygos dizainas elegantiškas ir solidus, puslapius prilaiko sidabro spalvos gumelė.

Vilniaus gatvelės – pradžioje painios, nežinia kur vedančios. Tačiau žengiant jomis po truputį pradedi jausti gyvą, besivystančią energiją. Po kurio laiko Vilnius tarsi „pasiima“ juo keliaujantį žmogų ir veda pasakodamas daugiasluoksnę savo istoriją.

Aušros vartai atidaryti! Laiko erdvėje drauge su 2018 metų mėnesiais išdėliotos vieno iš galimų pasiveikščiojimų stotelės – ypač gražios Vilniaus vietos. Einant šiuo maršrutu nužingsniuosite apie 10000 žingsnelių!

Tai – nedaug, tik viena mažytė kelionė Vilniumi. Tikriausiai tai – Kelionės Vilniumi fragmentas, kurio tęsinys kažkur už posūkio į mažą gatvelę...

Sigutė Ach

8,79

Kasdienių ir šventinių įrašų knyga 2018

Kasdienių ir šventinių įrašų knyga 2018

Darbo knyga su įspaustais arbatinukais viršelyje. Su juostele.

„Kasdienių ir šventinių įrašų knyga“ – dar vienas dailininkės Sigutės Ach kvietimas keliauti metų laiku. Šįkart menininkė dalijasi arbatos magijos paslaptimi, kylančia iš lietuviškų žolynų pievų. Spalvomis pražydę puslapiai kviečia užrašyti ne tik kasdienius planus, bet ir šventines svajones bei įkvėpimus ir skatina atsikvėpti pasineriant į spalvotų miniatiūrų pasaulį arba kulinarinių gardumynų virtuvėlę.

Arbatos mišiniuose – lyg alchemiko burtuose, muzikos kūrinyje ar menininko paveiksle – skonių ir kvapų įvairovė. Kiekvienas lapelis – nata, spalva, elementas – atsiskleidžia vandenyje, mįslingiausiame iš skysčių. Todėl pirmiausia arbatoje – vanduo. Vėliau ugnis, kuri jį sušildo. Ir tik tada pasirodo herojai – lapai, žiedai ar sėklos, kuriems lemta patirti išbandymą vandeniu ir ugnimi. Šių metų mėnesiams dedikuoju dvylika augalų, kurių arbatas aprašau daugiau kaip erdves ir skambesius – švarias natas, iš kurių meistrai supina įvairovės vainikus. Dažniausiai paprastuose dalykuose glūdi didžiausi stebuklai, tereikia į juos pažvelgti naujai, nepripratusia akimi. Taip neįprastai pasaulį mato menininkai, o juk menininkas yra kiekvienas žmogus, tą tikrai žinau. 

Sigutė Ach

6,79